ZIMA nam oštro pokazuje zube, i nema nameru da poklekne, ako je sudeći po najavama Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije.
Povezane vesti

SNEG PONOVO VEJE KAO USRED ZIME: Mećava ne prestaje od jutros - nevreme već večeras stiže i nadomak Srbije
PREKO centralne i zapadne Evrope danas se premešta veoma izražen hladni front, u sklopu snažnog ciklona sa severozapada. Ovaj hladni front donosi na svom putu zahlađenje, ali i kišovito vreme. Nemačku su zahvatile i jake grmljavinske oluje, lokalno ima grada i nepogoda.
28. 05. 2025. u 18:58
Najnovije iz rubrike

OTIMAJU NAM KULINA BANA U BICI PROTIV "GENOCIDA": Zvanično Sarajevo u Kanadu poslalo najstariji ćirilički dokument "kršten" kao "bosanski"
ZVANIČNO Sarajevo dostavilo je prepis Povelje Kulina bana kanadskim muzejima i bibliotekama, predstavljajući taj dokument kao - temelj bosanske države koji je pisan na starobosanskom narodnom jeziku i bosanskim pismom bosančicom.
03. 09. 2025. u 15:45

DVA OKRUGA NA UDARU: Najnovije upozorenje RHMZ - nevreme će pogoditi ove delove Srbije
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) upozorio je da se u naredna dva sata očekuju intenzivni pljuskovi, grmljavina i grad na jugu Mačvanskog i Kolubarskog okruga.
03. 09. 2025. u 14:24

SRPSKI GENIJE IZ NIŠA SMISLIO APLIKACIJU: Ovako će deca iz dijaspore za 7 dana savladati ćirilicu!
SOFTVERSKI inženjer Veljko Miljković osmislio je aplikaciju „Učimo Azbuku“, besplatni digitalni alat koji srpskoj deci širom sveta omogućava da kroz igru savladaju ćirilicu i ostanu povezani sa svojim nasleđem.
03. 09. 2025. u 12:18

VEĆ DANAS PROMENA VREMENA: Tačno u ovo vreme stižu pljuskovi i grmljavina - biće i grada i olunog vetra
U SRBIJI danas promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, a na istoku, jugu i u delu centralne Srbije pre podne pretežno sunčano.
03. 09. 2025. u 08:15

OBLAČNO, PONEGDE KIŠA I OLUJA, EVO DOKLE NAS ČEKA OVAKVO VREME: Vremenska prognoza za sredu, 3. septembar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
03. 09. 2025. u 01:00
Jovan
11.02.2021. 19:01
Oni neznaju da predvide prognozu u tiku jednig dana,tako da su dugotrajne prognoze glupost, sećate se u decembru kad su nam pričali da neće biti snega do februara a onda 9 januara u 22 sata krene da pada sneg i naradenih skoro dve nedelje je beograd bio pod snegom a ostatak srbije gde je veća nadmorska visina i gde nema toplotnih ostrva 20 dana, tako da nemojte da ulazite u sajtove dugoročne vremenske prognoze jer ih tako podržavate u radu