"AKO SE NASTAVI OVAKO, POOŠTRIĆEMO MERE": Dr Kon o pogoršanju epidemiološke situacije, posebno u Beogradu

EPIDEMIOLOG Predrag Kon oglasio se danas na svom Fejsbuk profilu zbog pogoršane epidemiološke situacije.

АКО СЕ НАСТАВИ ОВАКО, ПООШТРИЋЕМО МЕРЕ: Др Кон о погоршању епидемиолошке ситуације, посебно у Београду

Foto Tanjug

Foto: Printskrin

 

Kako je napisao, ukoliko se nastavi pogoršanje, slede nam rigoroznije mere.


- Ne može se ignorisati pogoršanje epidemiološke situacije, posebno u Beogradu. Ukoliko se nastavi pogoršanje moraće da se pooštre mere, kako bi se sprečio novi talas - napisao je Kon.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (1)

VANREDNO: Vučić se obratio  naciji