NADUVAO 4,2 PROMILA: Policija u Užicu zaustavila “mrtvog pijanog” vozača
20. 02. 2021. u 21:40
POLICIJA u Užicu zaustavila je šezdesetčetvorogodišnjeg vozača automobila koji je u pijanom stanju vozio automobil, saopšteno je večeras iz MUP-a.
Povezane vesti

DOSAD NEZABELEŽEN SLUČAJ BAHATE VOŽNJE: Mladić (23) pijan i drogiran divljao u centru Beograda!
PRIPADNICI Uprave saobraćajne policije zaustavili su muškarca (23) koji je u Dečanskoj ulici u centru Beograda upravljao vozilom pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i sa 1,77 promila alkohola u organizmu.
14. 02. 2021. u 14:42

“MRTAV PIJAN” ZA VOLANOM: Vozio sa ČETIRI promila alkohola u krvi
PRIPADNICI saobraćajne policije u Vršcu, prilikom kontrole saobraćaja, zaustavili su vozača „pežoa“ kod koga je izmereno 4,01 promila alkohola u organizmu, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.
13. 02. 2021. u 18:53
Najnovije iz rubrike

U NAREDNA DVA SATA STIŽE OLUJA Hitno se oglasio RHMZ: Ovi delovi Srbije prvi na udaru (FOTO)
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod oglasio se najnovijim saopštenjem.
08. 06. 2025. u 18:58

RANKOVIĆ USPEVA DA SPASE VRHOVNI ŠTAB: Spajanjem svilenih padobranskih užadi Vrhovni štab se spustio u podnožje pećine gde je bio izlaz
U DRVARU 25.maja 1944, u deset i trideset časova stiže poruka koju je Aleksandar Ranković po Žujoviću uputio Titu naznačivši kojim bi putem trebalo odmah krenuti.
08. 06. 2025. u 18:00

STIŽE ZAHLAĐENJE, A KASNIJE JOŠ JEDNA PROMENA: Trećina dana tokom leta biće iznad 30 stepeni
METEOROLOG Nedeljko Todorović izjavio je danas da su visoke temperature tokom prethodnih dana karakteristične za početak juna, kao i da u narednim danima sledi osveženje.
08. 06. 2025. u 17:28

"KAZNE SU DUPLIRANE" Upozorenje za srpske turiste - uskoro stroži zakon o saobraćaju u Grčkoj, za ovo vam preti udarac po džepu
U GRČKOJ će uskoro početi da se primenjuje stroži Zakon o saobraćaju, a kazne će se kretati od 100 od 2.500 evra i u nekim slučajevima predviđaju oduzimanje dozvole i zabranu ulaska u zemlju, izjavio je danas direktor Nacionalne asocijacije turističkih agencija Srbije - YUTA Aleksandar Seničić.
08. 06. 2025. u 13:34

VEČE MUZIČKOG JEDINSTVA: Ovacije za internacionalni sastav „Experience“
UZBUDLjIVO muzičko putovanje kroz epohe, žanrove i kulture - ovako bi se mogao opisati koncert internacionalnog sastava „Experience“ koji je melodijom osvojio publiku, a prostor Fondacije Mozzart pretvorio u koncertnu dvoranu.
08. 06. 2025. u 10:00
Komentari (0)