TRAŽE PRAVDU ZA DRUGARE: Prijatelji pritvorenih mladića posle tuče u Lapljem selu protestovali i večeras (FOTO)
26. 02. 2021. u 20:09
ZBOG određivanja jednomesečnog pritvora sedmorici mladića vezano za tuču koja se u ponedeljak dogodila ispred škole u Lapljem selu, njihovi drugari i mladi sa centralnog Kosmeta protestovali su i večeras ispred policijske satanice u cetru Gračanice.
Povezane vesti

SRPSKA LISTA SE OGRADILA: Napad na sina Rašića nema veze sa politikom i SL
TUČA, kao i povrede koje je sin lidera Progresivno-demokratske stranke Nenada Rašića zadobio, nemaju veze sa politikom i Srpskom listom, ma koliko se lider Samoopredeljenja Aljbin Kurti i Rašić trudili da to tako predstave i steknu po koji politički poen, saopšteno je večeras iz Srpske liste (SL).
23. 02. 2021. u 00:20

SNIMAK TUČE U LAPLJEM SELU: Lažima pokušavaju da uzdrmaju slogu srpskog naroda (VIDEO)
POŠTOVANI građani, nakon veličanstvene pobede kojom smo u rukama srpskog naroda zadržali svih deset mandata u Prištini nastavlja se pritisak Prištine na naš narod i Srpsku listu, a sve sa ciljem razbijanja jedinstva koje smo svi zajedno teškom mukom izborili. Kao što ste i sami svedoci, napadi su orkestrirani i naređeni od strane Aljbina Kurtija, a realizuju se preko njegovih poslušnika, pre svih Rade Trajković i Nenada Rašića.
23. 02. 2021. u 13:40
Najnovije iz rubrike

TEMPERATURE I DO 40 STEPENI: RHMZ upozorio na vrućine i još jednu opasnu pojavu - detaljna prognoza za naredne dane
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) i danas upozorava na visoke temperature, koje će trajati do 17. avgusta.
12. 08. 2025. u 09:39

"U SLOZI I BRATSKOJ LJUBAVI" Patrijarh Porfirije proveo prijatno popodne sa Dodikom na Jahorini (VIDEO)
NjEGOVA svetost patrijarh srpski Porfirije rekao je da je proveo prijatno popodne sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom na obroncima planine Jahorine.
12. 08. 2025. u 07:42

SMATRA SE ZAŠTITNICOM ŽENA I SIROMAŠNIH: Danas se slavi Prepodobna mati Angelina, obavezno izgovorite ovu molitvu
Srpska pravoslavna crkva seća se svetiteljke sa naših prostora. U pitanju je Prepodobna mati Angelina, ćerka Đorđa Arijanita Komnina, srednjovekovnog gospodara oblasti Konjuha i Škumbe i supruga Stefana Brankovića, sina srpskog despota Đurađa Brankovića.
12. 08. 2025. u 07:16

METEO ALARM U SRBIJI PAKLENI DANI SU PRED NAMA: Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
12. 08. 2025. u 01:00

IZDRŽITE PIK TOPLOTNOG TALASA: Evo kad stiže zahlađenje
NAKON pika toplotnog talasa u Srbiju stiže naglo zahlađenje i to već 19. avgusta, otkrio je meteorolog Ivan Ristić.
11. 08. 2025. u 20:52
Komentari (0)