RADUJEM SE DRUGOJ DOZI: Britanska ambasadorka primila vakcinu “Astra Zeneka” na Sajmu

AMBASADORKA Velike Britanije u Beogradu Šan Maklaud objavila je na "Tviteru" da je na Beogradskom sajmu primila vakcinu protiv virusa korona.

РАДУЈЕМ СЕ ДРУГОЈ ДОЗИ: Британска амбасадорка примила вакцину “Астра Зенека” на Сајму

Foto Tviter

- Gotovo! Dobila sam prvu vakcinu protiv kovida 19. Radujem se drugoj dozi - napisala je Maklaudova.

Kako je navela, vakcinisana je cepivom "Astra Zeneka". Ona je zahvalila Ministarstvu spoljnih poslova, Institutu "Batut", srpskoj premijerki i svim lekarima .

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČOVEK MORA OSTATI NAJVAŽNIJA KARIKA: U Fondaciji Mozzart održan  Serbia AI Security Summit 2026