KAFIĆI PONOVO RADE DO 20.00 SATI: Goran Vesić otkrio do kada će trajati nove mere

SEDNICA kriznog štaba za borbu protiv virusa korona je završena i ovim povodom se oglasio zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić.

КАФИЋИ ПОНОВО РАДЕ ДО 20.00 САТИ: Горан Весић открио до када ће трајати нове мере

Foto I. Marinković

Vesić je ocenio da je Krizni štab doneo dobru odluku. Njegov post prenosimo u celosti.

- Od danas je radno vreme kompanija koje rade u sektoru usluga ponovo do 20.00 sati.

Tako će biti cele radne nedelje, a Krizni štab će ponovo zasedati u četvrtak ili petak kada će se analizirati epidemiološka situacija.

Zadovoljan sam jer je sektoru usluga omogućeno da radi. Srbija je našla balans između zaštite zdravlja i zaštite ekonomije.

Stav Beograda je da postojeće mere treba striktno poštovati i da nove restrikcije neće doneti bolje rezultate.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ODLIČNO SAM: Mina Kostić puštena iz Laze Lazarević - Kasper uz pevačicu