KORONA U SOCIJALNIM USTANOVAMA: Virus potvrđen kod 184 korisnika i 251 zaposlenog
U USTANOVAMA socijalne zaštite i domovima za smeštaj odraslih i starih u Srbiji prisustvo korona virusa potvrđeno je kod 184 korisnika i 251 zaposlenog, saopštilo je danas Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja.
Foto: J. Ćosin
Ukupan broj izlečenih korisnika ustanova socijalne zaštite je 5.315, a broj izlečenih osoba koje su zaposlene u tim ustanovama 2.322.
Korisnici u ustanovama socijalne zaštite za koje postoji procena da mogu biti potencijalni prenosioci virusa smešteni su u izolaciju, dok zaposleni u tim ustanovama, kod kojih postoji takva opasnost, ne dolaze na posao i nalaze se u kućnoj izolaciji.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MINISTARKA KISIĆ-TEPAVČEVIĆ: Mere u gerontološkim centrima dale rezultat
01. 03. 2021. u 16:25
KORONA U DOMOVIMA: Virus potvrđen kod 181 korisnika i 248 zaposlenih
06. 03. 2021. u 14:46
KORONA U DOMOVIMA: U ustanovama socijalne zaštite zaraženo 387 osoba
27. 02. 2021. u 14:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)