SUTRA SEDNICA KRIZNOG ŠTABA: Brnabić najavila - Danas razgovor sa lekarima
PREMIJERKA Ana Brnabić najavila je da će sutra biti održana sednica Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa, a da će ona već danas razgovarati sa članovima tog tela o mogućim novima merama protiv kovida 19.

Foto Tanjug
- Juče popodne sam razgovarala sa medicinskim delom Kriznog štaba i danas žurim u Beograd, da bih razgovarala sa lekarima još jednom, kako bismo došli do toga šta je neophodno uraditi. Za sada ništa ne mogu da kažem dok ne završimo konsultacije - rekla je Brnabić novinarima tokom posete Kosjeriću.
Ona je dodala da će biti sagledane mogućnosti i da će onda biti usvojene mere.
- Izvesno je da će se pooštriti mere. Koje, još nije odlučeno - rekla je premijerka.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

Ogroman leš misterioznog bića isplivao na poznatu plažu, svi se pitaju ŠTA JE TO? (FOTO)
LEŠ tajanstvenog i ogromnog stvorenja isplivao je na popularnu plažu Kefn Sidan na jugu Velsa i iznenadio lokalne stanovnike i turiste, javlja San.
04. 09. 2025. u 18:31
Komentari (1)