MINISTAR VULIN: Srbija koju vodi Vučić je Srbija koja neće dopustiti da se nad Srbima vrši pogrom
MINISTAR odbrane Aleksandar Vulin oglasio se povodom godišnjice pogroma na KiM.
Foto: TV Prva printskrin
- Na današnji dan pre 17 godina svetski mediji preneli su laž da su Srbi nahuškali svoje pse na šiptarsku decu i podavili ih u Ibru. Laž je poslužila da bi se opravdalo ubijanje i proterivanje Srba južno od Ibra. Dok su Šiptari palili manastire i ubijali ljude, a svet pravdao zločine, država Srbija je ćutala, njena vojska je bila zatvorena u kasarnama, policija se nije pokrenula. Državna televizija je jedva javljala da Srbi umiru. To se više nikada neće ponoviti - izjavio je ministar unutrašnjih poslova i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin, povodom godišnjice pogroma Srba sa Kosova i Metohije.
Preporučujemo
VUČIĆ NE PRIČA SA NARKO-DILERIMA: Ministar Vulin o navodima lidera SSP
15. 03. 2021. u 21:26
VULIN: "Svojim životom i smrću, Milošević zaslužio poštovanje i Srbije i Srba"
11. 03. 2021. u 11:46
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)