KRIZNI ŠTAB PRELOMIO! Evo kako će đaci pohađati nastavu sledeće nedelje
MLAĐI osnovci od prvog do četvrtog razreda naredne nedelje pohađaće nastavu u školama.

Foto: Depositphotos
Takva odluka je doneta na današnjem sastanku premijerke Ane Brnabić i medicinskog dela Kriznog štaba.
Lokalni krizni štabovi imaju mogućnost da u sredinama gde broj zaraženih eksponencijalno raste predloži da sve škole pređu na onlajn nastavu.
Epidemiolog i član Kriznog štaba Branislav Tiodorović nagovestio je ranije danas za Tanjug da će od ponedeljka škole ostati otvorene za niže razrede.
Viši razredi osnovne škole i srednjoškolci će nastaviti nastavu da prate onlajn i naredne nedelje.
Tiodorović je rekao i da će pozvati sve poslodavce da ukoliko je moguće dozvole zaposlenima rad od kuće, kako bi bar jedan od roditelja mogao da bude sa decom.
Preporučujemo

ODLUKA U TOKU DANA: Tiodorović o novim merama i nastavi za mlađe osnovce
19. 03. 2021. u 13:09

DRŽAVA ĆE POMOĆI: Premijerka Brnabić razgovarala sa predstavnicima muzičara
19. 03. 2021. u 11:36

VUČIĆ ISPRED PALATE SRBIJA: Hvala Evropskoj uniji, jedna vakcina neće spasiti samo jedan već više života!
19. 03. 2021. u 12:08 >> 12:25

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (0)