EPILOG U BLACU: Smenjena direktorka Centra za socijalni rad, protiv radnica koje su vukle dete disciplinski postupak
25. 03. 2021. u 13:00
DIREKTORKA Centra za socijalni rad u Blacu smenjena je danas, nakon što su radnice ove ustanove 19. marta na silu vukle dečaka (14) iz Suvog Dola iz kuće u kojoj živi sa bakom Ljiljanom Dačević i mlađom sestrom (10).
Povezane vesti

PREDLOŽEN DISCIPLINSKI POSTUPAK: Socijalne radnice iz Blaca Ugrozile bezbednost i zdravlje korisnika
MINISTARSTVO za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja predložilo je danas da se pokrenu disciplinski postupci prema radnicama Centra za socijalni rad u Blacu i da one budu suspendovane, a da vršilac dužnosti direktora te ustanove bude smenjena, navodi se u saopštenju ovog ministarstva.
22. 03. 2021. u 12:58

BAKA IZ BLACA O UNUCIMA KOJE HOĆE DA JOJ ODUZMU: Otac ih maltretirao, snajina majka izbacila na ulicu, ne žele da idu od mene
NE možemo da se smirimo. Marko je postavio neke grede iznutra i zaglavio vrata, da niko ne može da ih otvori. Rešen je da više nikada ne pusti ove iz Centra za socijalni rad - kaže baka Ljiljana D. (58) iz blačkog sela Suvi Dol čija je sudbina i život sa dvoje unučadi Marka (14) i Marijane (10) podigla na noge čitavu Srbiju.
21. 03. 2021. u 11:18
Najnovije iz rubrike

INCIDENT U VRANJSKOJ ŠKOLI: Dete se povredilo u produženom boravku - Transportovano za Niš
U JEDNOJ vranjskoj osnovnoj školi dogodio se incident na času u produženom boravku kada je dete prvog razreda povređeno. Iako se incident dogodio još u petak, do danas istražni organi nisu imali prijavu slučaja.
20. 05. 2025. u 15:30

POJAČANA KONTROLA DVOTOČKAŠA: Crna statistika primorala policiju da posebno obrati pažnju
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Srbije saopštilo je da će se od 21. do 23. maja širom Evrope sprovoditi pojačana kontrola dvotočkaša i da će u akciji učestvovati 34 zemlje članice ROADPOL-a.
20. 05. 2025. u 14:52

VMA: Od danas dozvoljene posete pacijentima
VOJNOMEDICINSKA akademija saopštila je da su od danas dozvoljene posete pacijentima koji su na bolničkom lečenju u toj ustanovi.
20. 05. 2025. u 14:17

NOVA PRAVILA ZA SVE KOJI SE GREJU NA PELET: Više neće biti lošeg, ali ni jeftinog grejanja sa njim
OD OVE godine proizvođači i uvoznici peleta kvalitet tog energenta pre distribucije moraće da proveravaju u akreditovanim laboratorijama.
20. 05. 2025. u 13:02

PROBLEMI NA BEOGRADSKOM AERODROMU: Kvar na rendgenskom sistemu zarobio prtljag
PRIJAVLjEN je tehnički kvar na delu sistema za rendgensku kontrolu prtljaga na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla"
20. 05. 2025. u 12:54
Nemanja
25.03.2021. 13:57
Naklon do poda za Dejana Markovic Milosevica,koji je ovo sve snimio!
pera
25.03.2021. 14:07
Šta bilo da bilo,deci osta trauma za ceo život.Ništa to više ne može da popravi.