"JE L' ZNAŠ MOG MARKA? ON JE SPORTISTA" Pogledajte scenu razgovora Miloševića i Jovanovića iz večerašnje epizode serije "Porodica" (VIDEO)
JEDNA od najzanimljivijih scena treće epizode serije "Porodica", koja će večeras biti emitovana, jeste ona u kojoj je prikazan prvi razgovor Slobodana Miloševića i Čedomira Jovanovića nakon što je Jovanović stigao u vilu "Mir" na Dedinju kako bi pregovarao o mirnoj predaji Miloševića.
Foto: Printscreen/Jutjub
Dijalog između Miloševića i Čedomira Jovanovića pokazuje koliko je bivši predsednik Srbije i SRJ u svojoj glavi stvorio nadrealni svet u kojem su posebno mesto imala njegova deca, posebno sin Marko.
Osim toga, u snimku ćete videti i scenu koja se godinama prepričava u javnosti, kada je Miloševićeva ćerka Marija Milošević prvi put uperila pištolj u Čedomira Jovanovića.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)