NESTALA TINEJDŽERKA IZ DESPOTOVCA, OTAC MOLI ZA POMOĆ: "Kad sam došao kući moje ćerke nije bilo"
AKO imate bilo kakvu informaciju, molim vas pozovite Majinog oca na broj telefona 063 1053029 kako bismo zajedničkim snagama pomogli porodici Paunović ili pozovite policiju!
Foto: printskrin Fejsbuk
Maja Paunović (15) iz naselja Resavice u opštini Despotovac nestala je 30. marta uveče kada joj se iz porodičnog doma gubi svaki trag.
Kako je ispričao njen otac Saša Paunović, Maja je bila u kući sa majkom, bratom i sestrom u trenutku kada je nestala.
"Preksinoć sam se vratio sa posla iz treće smene kada sam kod kuće zatekao ženu i decu kako spavaju, dok Maje nije bilo tu sa njima. Niko nije primetio kada je izašla iz kuće, svi su spavali", rekao je za Espreso zabrinutim glasom Saša.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)