NA PLANINAMA I SNEG: Kakvo vreme prognoziraju meteorolozi za narednih sedam dana
VIKEND pred nama donosi zahlađenje i kišu, na planinama i sneg, a hladno vreme sa padavinama potrajaće sve do naredne subote.

Arhiva
Oblačno i hladnije nego juče, danas će biti u celoj zemlji.
Mestimično će padati kiša, na jugu i uz pljuskove sa grmljavinom, a sneg će se zabeliti u višim planinskim predelima. Najviša temperatura od 10 do 18 stepeni.
Sutra pretežno oblačno i svežije, mestimično sa kišom, a na planinama će nastaviti da pada sneg. U toku noći u većini mesta prestanak padavina i razvedravanje. Jutarnja temperatura će iznositi od dva do pet, a u najtoplijem delu dana od sedam do 11 stepeni.
Prvog radnog dana naredne sedmice ujutro vedro, ponegde slab mraz, na jugoistoku oblačno, u toku dana sunčano i toplije.

Novosti
Najniža temperatura od jedan ispod nule do četiri, najviša od 12 do 16 stepeni. U utorak posle podne i noću naoblačenje s kišom i zahlađenje.
Hladno će biti i u sredu i četvrtak, mestimično s kišom, na planinama sa snegom. Od petka suvo i malo toplije.
Preporučujemo

PAHULjE ZA KRAJ VIKENDA? Kakvo vreme najavljuju meteorolozi za narednih sedam dana
26. 11. 2020. u 22:29

SPREMITE KIŠOBRANE, PRAVA JESEN JE STIGLA: Evo kakvo nas vreme očekuje do kraja nedelje
12. 10. 2020. u 07:07

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)