PRVE FOTOGRAFIJE U JAVNOSTI: Milena Radulović se pojavila u "Kombank dvorani” na premijeri svog novog filma (FOTO)
GLUMICA Milena Radulović pojavila se večeras u "Kombank dvorani" na promociji ruskog filma Superdeep, reditelja Arsenija Sjuhina.

Foto: N. Skenderija
Ovo je njena prva glavna uloga u karijeri i prva premijera posle njene ispovesti o silovanju za koje je optužila Miku Antića, a koja je uzbudila javnost.
Inače u ovom ruskom horor-trileru o najvećem tajnom sovjetskom objektu smeštenom na Koljskom poluostrvu, Radulovićeva igra epidemiologa Anu Fjodorovu, koja ima zadatak da otkrije uzrok misterioznih događaja u ovoj naučnoj stanici.

"ZELENSKI POČINjE DA LUDI, VIDI ČUDOVIŠTA" Reakcija Sijarta na tvrdnju o dronovima u Ukrajini
MAĐARSKI ministar spoljnih poslova Peter Sijarto izjavio je danas da ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski "počinje da ludi", povodom njegove izjave da je bilo kršenja vazdušnog prostora Ukrajine izviđačkim dronovima, za koje je naveo da su verovatno bili mađarski.
26. 09. 2025. u 17:14

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

MOGUĆA I ZATVORSKA KAZNA: Koje sankcije prete Laziću - advokat objasnio šta čeka pevača posle saobraćajke
ADVOKAT Boško Žurić detaljno je objasnio kakve kazne sleduju za ono što je uradio pevač Darko Lazić.
26. 09. 2025. u 12:39
Komentari (2)