SJAJNE VESTI ZA GRAĐANE SRBIJE: Besplatne putarine za S. Makedoniju od 15. juna do 15. avgusta

OD 15. juna do 15. avgusta građani Srbije neće plaćati putarinu na auto-putevima kroz Severnu Makedoniju.

СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: Бесплатне путарине за С. Македонију од 15. јуна до 15. августа

Foto Tanjug

Ovo je dogovoreno na današnjem sastankanku ministara zdravlja Srbije i Severne Makedonije, Zlatibora Lončara i Venka Filipčea, kao gest zahvalnosti našoj zemlji za donirane vakcine.

Makedonski ministar zdravlja još jednom se zahvalio Srbiji na donaciji vakcina protiv Korona virusa, i rekao je da će uskoro biti doneta odluka o oslobađanju plaćanja putarina za naše državljane.

Ministri su prilikom obilaska "Torlaka" dogovorili i stratešku saradnju u oblasti nabavke vakcine.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (2)

OBRT: Taker Karlson saopštio udarnu vest