PETAR PETKOVIĆ URUČIO KLJUČEVE STANOVA: Šansa za bolji život za 12 ugroženih porodica u Kosovskoj Mitrovici (FOTO)
PETAR Petković, uručio je jutros u Kosovskoj Mitrovici ključeve od 12 stanova socijalno ugroženim porodicama, mladim bračnim parovima sa više dece.

Foto: D.Z.
U toku 2021. godine gradiće se 15 zgrada sa 180 stanova.
Petković je posetio porodicu Klaić, Predraga i Milicu, roditelja troje maloletne dece, od 6, 4 i godinu i po dana, koji su dobili stan za svoju krsnu slavu.

Foto: D.Z.
Milica Klaić kaže da im je to najbolji poklon za krsnu slavi i da sada imaju izvesniju budućnost ovde u Kosovskoj Mitrovici.
Čestitajući slavu direktor Petković je poželeo sve najbolje porodici Klajić čijoj deci je doneo poklone, rekvaši da je dodela ključeva stana najlepšti poklon za slavu.

Foto: D.Z.
- Izgradnja stanova za naš narod na KiM najbolji je pokazatelj koliko država Srbija ulaže u njihov život i opstanak na ovim prostorima - istakao je Petković i dodao da će se do kraja godine sredstvima vlade Republike Srbije graditi 15 zgrada sa 180 stanova.
Preporučujemo

EVROPA TRAŽI ZAŠTITU VISOKIH DEČANA: Kurtiju i Vljosi smeta srpska kulturna baština
09. 04. 2021. u 18:19

AMBASADA SAD U BEOGRADU: Podržavamo punu primenu Briselskog sporazuma
18. 04. 2021. u 19:13

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PACOVI POBEGLI" Kako je Pavković govorio posle hapšenja u Sablji: "Najstrašniji je zatvor u otadžbini! Vojska sa atentatom na Vuka nema ništa"
NEKADAŠNjI načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije general Nebojša Pavković preminuo je danas u Beogradu, u 79. godini.
20. 10. 2025. u 18:59
Komentari (0)