VEROVATI U POBEDU ŽIVOTA: Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević čestitao Uskrs

GRADONAČELNIK Novog Sada Miloš Vučević uputio je čestitku povodom Vaskrsa.

ВЕРОВАТИ У ПОБЕДУ ЖИВОТА: Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић честитао Ускрс

Foto: Printskrin

- Sa kakvim god teškoćama da se suočavamo, moramo uvek verovati u pobedu života. To nam i ovaj veliki hrišćanski praznik poručuje, da svetlo sija i kada se čini da je potpuna tama. To svetlo smo mi jedni drugima. Da se nađemo bližnjima u nevolji, da solidarnost bude uvek i ispred svega, da nikada ne dozvolimo da nas razlike udaljavaju, već naprotiv, da u njima vidimo vrednost i lepotu. Srećan Uskrs svima koji ovaj značajan datum obeležavaju po Julijanskom kalendaru. Da ga provedemo u zdravlju i zahvalnosti, sa svojim najmilijima – istakao je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

STARI INDIJSKI TRIK: Kako najlakše rashladiti kuću tokom vrelih dana?