POTRESNA ISPOVEST ĆERKE PUKOVNIKA SIMIĆA: "Ironija je što je izgradio ime na VMA, a preminuo tamo u VC-u"
06. 05. 2021. u 13:37
PETAR Simić (82) koji je juče, nakon četiri dana potrage, pronađen mrtav na VMA, bio je pukovnik u penziji.
Najnovije iz rubrike

U DOKTRINI ESESOVACA NATO I EU: Analiza - šta su konstatovali švedski profesori u naučnom radu o reviziji istorije
"MOŽDA su NATO i ujedinjenje Evrope samo nastavak naše volje, naše odlučnosti da obezbedimo slobodu otadžbina u evropskoj otadžbini... Šta god da kažete, mi smo obavili pripremni posao, dok su drugi još uvek bili slepi".
20. 07. 2025. u 21:16

"LABUBU" POMAMA ZAHVATA PLANETU: Neobična Kineska igračkica poslednjih nekoliko meseci postala glavni modni aksesoar širom sveta
JESAM li ja jedina osoba na svetu koja ne razume zašto su "labubu" igračke toliko popularne?
20. 07. 2025. u 21:15

SIN KAZANDŽIJE IZ NEGOTINA POSTAJE KRALJEV GARDISTA: Kad je završio Akademiju zavera protiv Drage i Alekandra je već uveliko uzela maha
ŠTURE su informacije o detinjstvu Petra Živkovića, ono što se može pronaći jesu uglavnom osnovne informacije, koje su tek dotaknute od strane istoričara i pisaca.
20. 07. 2025. u 18:00

STALJIN PLANIRAO DA UBIJE TITA Maršal izbegao "sastanke" u Moskvi i Kijevu: "Odavno sam isplatio svoj život"
U TELEVIZIJSKOM intervjuu iz 1971. Josip Broz Tito, bivši predsednik SFRJ, pričao je o razlazu sa Staljinom i pokušajima sovjetskog lidera da ga dovede na sastanak na kojem će biti ubijen. Priznao je da mu je bilo žao zbog ovog sukoba jer mnogo voli Ruse.
20. 07. 2025. u 16:23

SPREMITE SE, STIŽE NEVREME Hitno se oglasio RHMZ: U ovim delovima Srbije pljuskovi sa grmljavinom (FOTO)
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod oglasio se na svom zvaničnom sajtu najnovijim saopštenjem.
20. 07. 2025. u 15:09
Niko
06.05.2021. 15:03
Lelemud iz vojske, jel se negde borio ili je najveca borba bila sa flasom na stolu
Sydney
06.05.2021. 15:29
Eee... sada sankcionisati zvuci mnogo bolje nego kazniti, pozvati na odgovornost, prekoriti i slicno. sto da se zamaramo nekakvim srpskim i onako ga niko vise ne zna. napred edukatori ostali stoj.
Kakav blam i sramota
06.05.2021. 17:06
Kakav blam i sramota za vma! Ali ne cudi me ništa jer su vojna lica u gorem položaju tamo kao pacijenti nego civi! I to sve zbog prokletih para! A nekad nije smelo tako! Znao se red i cenila se struka, postojala je disciplina! Pratio oca jednom na pregled zaključio sam da tamo vlada opšte rasulo! Sramota, sramota! Saucesce porodici!
makarije
08.05.2021. 15:51
Čitam komentare i ne verujem.....Zašto niko od familije nije otišao sa PUKOVNIKOM na VMA....pustili ga da ode sam verovatno gradskim prevozom. Ko je bar jednom koristio toalet na VMA zna da se toalet zaključava sa unutrašnje strane...... Sad će čistatica da snosi odgovornost zato sto se nije popela na merdevine da vidi ima li nekog u kabini toaleta. Da li зnate koliko VMA prima pacijenata dnevno pošto su ostale bolnice u COVID-u.... Мислим да је највећи кривац фамилија јер није требала да пусти човека од 82 године са озбиљним здранственим проблемима да иде сам у хитну јер је годинама пуковничку пензију остављао фамилији који су требали да воде бригу о њему. Нека је лака земља пуковнику.
Rade Draskovic
10.05.2021. 15:49
Drug Simic je bio Nacelnik Skole Rezervnih Oficira Inzinjerija u Karlovcu do 1-og Oktobra 1981 godine u cinu Majora. Bio je izuzetan covjek i starjesina (bio sam pitomac 78-e klase SROI) Iskreno saucesce porodici