NESTALA TOMANIJA U BOGATIĆU: Devojčice (15) nema već 7 dana, porodica sumnja na jednog muškarca
Tomanija D. (15) nestala je 11. maja u Bogatiću kod Šapca i od tada porodica sa njom nema nikakav kontakt.
Foto: Fejsbuk
Kako se navodi na sajtu Nestali Srbija, policija je preuzela slučaj, ali ne mogu da pronađu devojčicu.
Porodica sumnja da se ona nalazi sa muškarcem koji ju je navodno oteo, s kojim takođe ne mogu da stupe u kontakt.
Devojčica je visoka 1.45 m, teška 60 kilograma ima crnu kosu i smeđe oči.
Preporučujemo
DA NAM DECA BUDU BEZBEDNA: U Vlasotincu otvorena kancelarija Fondacije „Tijana Jurić“
10. 05. 2021. u 20:17
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)