PEČAT JAČANJU SARADNJE I PREDUZETNIŠTVA: Potpisan sporazum PKS i Rusko-srpske fondacije, poseban značaj mladima i ženama
PRIVREDNA komora Srbije potpisala je memorandum sa Rusko-srpskom fondacijom za kulturu i nasleđe.

Foto: Tanjug/D. Popović
U narednom periodu zajednički će raditi na jačanju preduzetništva u Srbiji sa posebnim akcentima na preduzetništvo mladih, zatim žensko kao i na socijalno preduzetništvo.
Memorandum su potpisale direktorka Sektora za preduzetništvo Privredne komore Srbije Branislava Simanić i direktor i osnivač Rusko-srpske fondacije za kulturu i nasleđe Natalija Šatilina.
- Želela bih da posebno istaknem i najavim da ćemo na osnovu ovog Memoranduma na jesen ove godine potpisati i memorandum o saradnji sa Privrednom komorom Sankt Peterburga a sve u cilju unapređenje preduzetništva u Srbiji - rekla je Branislava Simanić.
Preporučujemo

MINISTAR VULIN PORUČUJE: Srbija neće dozvoliti menjanje istine o Drugom svetskom ratu!
17. 05. 2021. u 19:31

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)