STRUJA NEĆE POSKUPETI! Direktor EPS-a: Građani da ne brinu, biće je dovoljno
CENA struje za građane sigurno neće poskupeti do kraja ove godine i najmanje do polovine naredne, rekao je danas v. d. direktora EPS-a Milorad Grčić.
Foto Z. Jovanović
- Cena struje za građane nije u planu da poskupi i građani mogu da budu mirni - rekao je Grčić za Prvu.
Kaže da je stabilnoj situaciji u Srbiji doprinelo odlično planiranje unutar EPS-a, to jest vođenje računa o svakom proizvodnom kapacitetu, kao i potpuna podrška predsednika Aleksandra Vučića i njegova politika da očuvamo sve kapacitete, termo i hidro.
- To je dovelo do toga da Srbija danas ima svoju proizvodnju struje i to je osnovni razlog zašto Srbija ima struju. Zahvaljujući tome možemo da kažemo svim građanima Srbije da ne brinu u narednom periodu, da će imati struju i to po ceni koju danas plaćaju, a koja je najjeftinija u Evropi - poručio je Grčić.
BONUS VIDEO: KAKO PROVERITI RADNI STAŽ: Jelica Timotijević iz PIO fonda u novoj epizodi Ft1P
Preporučujemo
VIŠE OD 200.000 LjUDI U SRBIJI: Uplaćuje novac u dobrovoljne penzijske fondove
15. 11. 2021. u 22:32
LAVROV OTKRIO PAKLENI PLAN NA BLISKOM ISTOKU: Ovo je glavni cilj Amerike i Izraela
MINISTAR spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov rekao je da je jedan od ciljeva američko-izraelskog napada da se unese razdor između zemalja regiona - između država Persijskog zaliva, između Irana i njegovih arapskih suseda.
05. 03. 2026. u 09:45
IRANSKI PROJEKTILI PALI KOD AERODROMA U AZERBEJDžANU: Američki brod u plamenu, sve gori na Bliskom istoku (FOTO/VIDEO)
ŠESTI dan rata na Bliskom istoku. Bliski istok je u plamenu novih vazdušnih napada. Razmena vatre između savezništva SAD-Izrael i Irana dostiže kritičnu tačku, dok su pod udarom gradovi, vojne baze i diplomatska uporišta.
05. 03. 2026. u 06:53 >> 07:48
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (1)