VUČIĆ IZ SOČIJA DONEO PREKO MILIJARDU EVRA: Evo kakve su koristi ugovora koje je predsednik Vučić potpisao
25. 11. 2021. u 19:16
OSTVARENA cena za isporuke Ruskog gasa Srbiji za prvih sest meseci 2022. po ceni od $270/1000m3 predstavlja veliki uspeh za našu zemlju.
Hvala predsedniku Putinu
Cena gasa stara a gas u Srbiji za vozila i boce za domaćinstva poskupeo za 50%. Nas to zanima koliko plaćamo kao krajnji korisnici.
I ko kaže da nam Rusi nisu braća,molim da čujem
Dobar posao je predsednik danas odradio u Sociju...Respekt
Ovo ce se u znatnoj meri odraziti na srpsku ekonomiju i privredu,naravno u pozitivnom smislu
Sastanak dva drzavnika u Sociju je bio i vise nego uspesan,pre svega konstruktivan,pun razumevanja,medjusobne podrske i postovanja.Zivelo srpsko-rusko prijateljstvo
Kao i uvek Rusija je pokazala da je nas pravi prijatelj i jos jednom nam izasla u susret. Nismo ni sumnjali da ce dogovor biti postignut.
Odnos dveju zemalja je uvek bio na zavidnom nivou. Rusija je bila i ostala nas pravi prijatelj.
Nema nista onako sve je to sa nekom racunicom u buducnosti ali u svakom slucaju to nam je jedina istinska prijateljsko bratska drzava ima ih jos ali od velikih
Srbija je dobil ozbiljno dobru cenu gasa, hvala Putinu.
Još jednom smo se uverili da nam je Rusija i njen predsednik Putin pouzdan partner a na zlobne opaske iz opozicionih redova da je Vučić ne znam šta "obećao i dao Rusima" možemo samo da se čudimo koliko se ne razumeju u politiku a otimaju se da vode državu
Pravi prijatelj će uvek pružiti podršku uvek i u svakom trenutku. Srbiji je od velikog značaja, podrška od strane Rusije, po pitanju KiM. Jer Rusija je velika i jaka zemlja i uvek svoje prijateljstvo pokazuje.
Hvala Rusiji i predsedniku Putinu sto je uvek uz Srbiju, postavili su se kao naši pravi prijatelji po pitanju gasa i po pitanju KiM.
Povezane vesti
VUČIĆ O REAKCIJI RUSIJE NA HAPŠENJE MADURA: Ništa se nije neočekivano desilo, isto je bilo i u Siriji
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić nakon sednice Saveta bezbednosti obratio se na konferenciji za štampu.
04. 01. 2026. u 12:03
"NE SUMNJAJTE U ALEKSANDRA VUČIĆA" Brnabićeva o NIS-u: On je dobro proučio sve ugovore, nijedan od njih ne može da se primeni na ovu situaciju
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić rekla je danas da je predsednik Aleksandar Vučić dobro upoznat sa svim dokumentima koji se odnose na Naftnu industriju Srbije kao i da veruje da će se on obratiti javnosti povodom izjave predsednika Rusije Vladimira Putina o međuvladinom sporazumu.
19. 12. 2025. u 15:59
Najnovije iz rubrike
PUTINOV SPECIJALAC OPLEO PO FON DER LAJENOVOJ: Ursulu će proganjati sopstvene greške
SPECIJALNI predstavnik ruskog predsednika za investicionu saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev komentarisao je to kako u Evropi pokušavaju da reše energetske probleme, ocenivši da će Ursulu fon der Lajen, predsednika Evropske komisije, proganjati greške i neuspesi u vezi sa ovim pitanjem.
07. 03. 2026. u 07:27
EKONOMISTA UPOZORAVA: Ako rat traje duže od mesec ili dva evropske ekonomije su u opasnosti
EKONIMISTA Neven Vidaković gostovao je u emisiji „Studio 4“ na HTV-u.
06. 03. 2026. u 23:21
AKO NEĆE EVROPA, IMA KO HOĆE: Ruski gas uskoro kreće na tržišta prijateljskih država
RUSKI gas će uskoro preći sa evropskih tržišta na tržišta Rusiji prijateljskih država, izjavio je potpredsednik ruske vlade Aleksandar Novak.
06. 03. 2026. u 22:08
CENE ZLATA PORASLE ZA BLIZU DVA ODSTO: Plemeti metal iznad 5.120 dolara po unci
CENA zlata porasla je danas za blizu dva odsto, iznad 5.120 dolara po unci, nakon što su nepovoljni podaci s američkog tržišta rada za februar podstakli bojazan od mogućeg ekonomskog usporavanja.
06. 03. 2026. u 21:45
ŽENA OSTALA BEZ SKORO POLA MILIONA DINARA: Ako vam stigne ovakva SMS poruka, nikako je ne otvarajte
POLICIJSKI službenici Policijska postaja Vodice primili su prijavu o računarskoj prevari u kojoj je oštećena 41-godišnja žena.
06. 03. 2026. u 17:36
Komentari (15)