VUČIĆ SAOPŠTIO: Još po 100 evra dobiće svi mladi ljudi u Srbiji
07. 02. 2022. u 21:50 >> 23:32
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić u emisiji "Ćirilica" rekao je da će mladi dobiti novu državnu pomoć.
Najnovije iz rubrike
TRAMP POBESNEO: Naredio istragu protiv naftnih giganata - "Amerikancima deru kožu s leđa na pumpama"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp naložio je Ministarstvu pravde (DOJ) da pokrene istragu protiv najvećih američkih naftnih kompanija zbog sumnje da neopravdano održavaju visoke cene goriva, iako je cena sirove nafte značajno pala.
25. 06. 2026. u 19:30
ŠIRI SE MOĆNA SRPSKA FLOTA: Novi erbas A320 stigao u Er Srbiju
FLOTA Er Srbije bogatija je za još jedan avion- erbas A320 registarske oznake YU-APV, koji je danas sleteo na Aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu.
25. 06. 2026. u 15:54
VEČE SRBIJE U PEKINGU: Vidimo se na EXPO-u u Beogradu
KINA je danas najveći investitor u Srbiji, a naše partnerstvo ušlo je u novu fazu – od infrastrukture, preko industrije, do tehnologije i veštačke inteligencije, poručio je predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež na svečanom skupu u okviru Sajma CISCE u Pekingu, gde je međunarodnoj poslovnoj zajednici predstavio Specijalizovanu izložbu EXPO 2027 u Beogradu.
25. 06. 2026. u 15:51
EVROSTAT SRUŠIO LAŽI BLOKADERA! Srbija među najjeftinijim zemljama u Evropi po nivou potrošačkih cena
SRBIJA je među evropskim zemljama sa najnižim nivoom potrošačkih cena od oko 62,5 odsto proseka u EU, pokazuje analiza zasnovana na najnovijim podacima Evrostata.
25. 06. 2026. u 15:29
NBS MUNJEVITO REAGOVALA: Hitne mere spasile građane od ozbiljnih posledica
VICEGUVERNERKA Narodne banke Srbije (NBS) Ana Ivković izjavila je danas na 21. Svetskom kongresu ekonomista u Beogradu da bi rast inflacije u Srbiji bio znatno veći da Vlada Srbije nije brzo reagovala nizom mera, koje su usklađene sa Međunarodnim monetarnim fondom (MMF), od smanjenja akciza na gorivo do snabdevanja tržišta iz sopstvenih rezervi.
25. 06. 2026. u 15:23
Pedja
08.02.2022. 02:22
A nama.Nezaposlenima.Na birou rada.Nama nista.Mi ne postojimo.A isto tako trena da zivimo i da izmirujemo racune.Pita li nas neko,odakle.Samo kada zreba nas glas.
Nezaposleni radnik
08.02.2022. 02:49
A za nas na birou za nezaposlene nista
Momir
08.02.2022. 06:40
Zaista dobra i ohrabrujuća vest.Treba mladima dati šansu i posticaj.
nenad
08.02.2022. 06:42
Mladima svaka pomoć dobro dođe.Odlična vest.
bane
08.02.2022. 06:43
Svaki dinar i pomoć mladima dobro doće.Sve što je do sada obećeo to je i ispunio.
Tupko
08.02.2022. 07:44
A bake i deke?
Daliborka
08.02.2022. 10:50
Naravno mladima agde su majke I ostali ljudi.
Xx
08.02.2022. 14:29
A sta je sa onima od 30 do 60 god. ?