BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 22:08
Jelena
11.02.2022. 22:20
I treba da budete ponosni jer imate na sta!
Nina
11.02.2022. 22:34
Predsednik i treba da bude ponosan na sve mere koje je doneo , sve su predstavljale izraz brige za građane,one su i moralna i psihološka pomoć u doba pandemije!