VUČIĆ O POSKUPLJENJU GASA U EVROPI: Ne brinite, učinićemo sve da umanjimo probleme

22. 02. 2022. u 15:21

SRBIJA je u problemu, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraćajući se iz Monaka, a komentarišući skok cene nafte i gasa posle govora Vladimira Putina o priznanju dve pokrajine.

ВУЧИЋ О ПОСКУПЉЕЊУ ГАСА У ЕВРОПИ: Не брините, учинићемо све да умањимо проблеме

Foto: Arhiva

On je odgovorio i na pitanje šta za nas znači najava Medvedeva da će Evropljani plaćati 2.000 evra za gas.

- Učinićemo sve da umanjimo naše probleme, ljudi ne treba da brinu, učinićemo sve da ta kriza bude manja nego u mnogim zemljama. Ali 2.000 dolara gas, to je za nas neizdrživo, nadam se da ćemo postići neki povoljniji dogovor – rekao je predsednik.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

SUBOTIČANIN ISPISAO JEDNU OD NAJLUĐIH PRIČA U ISTORIJI SPORTSKOG KLAĐENJA:  Tri dobitna tiketa u SOCCERBETU – 30 miliona dinara!