"NOVOSTI" SAZNAJU: Miroslav Tomašević novi v. d. direktora EPS-a

Д.Ст.

03. 03. 2022. u 14:49

VLADA Srbije imenovala je na današnjoj sednici Miroslava Tomaševića za novog vršioca dužnosti direktora "Elektroprivrede Srbije", saznaju "Novosti".

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Мирослав Томашевић нови в. д. директора ЕПС-а

Foto: Printscreen

Tomašević je do sada obavljao funkciju izvršnog direktora za proizvodnju energije u EPS-u.

Prethodni v. d. direktora EPS-a Milorad Grčić podneo je ostavku nakon problema i više incidenata u elektroenergetskom sistemu, do kojih je došlo u decembru i januaru.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

ŠEŠELJ OTKRIO ZA TV NOVOSTI: Englezi poslali specijalnu jedinicu po mene i Stanišića