NEMAČKA PRED RECESIJOM: Energetska kriza dodatno povećava inflaciju
17. 12. 2022. u 19:31
NEMAČKA centralna banka sledeće godine očekuje recesiju i visoku inflaciju u zemlji.
Najnovije iz rubrike

MALIM TRIKOM DO NIŽEG RAČUNA ZA STRUJU: Evo kako da radijatori bolje greju a manje troše tokom zime
PAMETNIM korišćenjem energije u domu smanjite račune, uštedite resurse i doprinesite očuvanju životne sredine.
07. 09. 2025. u 16:04

TRŽIŠNA INSPEKCIJA ZAPOČELA KONTROLU Oglasila se ministarka o sniženim cenama: Pojedini marketi ukinuli akcije, neki nisu primenili uredbu
SET mera koje država uvodi kako bi se obezbedio bolji životni standard građana, treba da pogodi različite segmente i da sve zajedno da jedan sinergetski efekat, izjavila je danas ministarka unutrašnje i spoljne trgovine Jagoda Lazarević.
07. 09. 2025. u 13:45

PUKLA SEZONA U ALBANIJI: Razlog nije Grčka, evo kako su pali za 30%
OVE turističke sezone u Albaniji nisu ostvarena očekivanja – leto 2025. ocenjeno je kao razočaravajuće.
07. 09. 2025. u 09:22

Cena MemeCore dobija na snazi, a PepeNode rudarska korisna kriptovaluta sledeća na redu
MemeCore, Layer 1 za Meme 2.0, mogao bi biti pokretač snažnog rasta jedinstvene mine-to-earn (rudarenje za zaradu) kriptovalute PepeNode (PEPENODE), koja savršeno odgovara novom trendu „korisnih meme kriptovaluta“.
06. 09. 2025. u 16:00

NOVA PRILIKA ZA POLJOPRIVREDNIKE: Vojvodina raspisuje konkurs za savremenu analitičku poljoprivrednu opremu
POKRAJINSKI sekretarijat za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo raspisao je Konkurs za dodelu sredstava za finansiranje intenziviranja korišćenja poljoprivrednog zemljišta kojim raspolažu poljoprivredne stručne službe, poljoprivredne stručne i savetodavne službe i Istraživačko razvojni institut (IRI) Tamiš, putem nabavke opreme, a za koji je opredeljeno 14.495.500 dinara.
06. 09. 2025. u 15:15
Mila
18.12.2022. 01:47
Novinari zašto ne ispitati zašto Nemci beže u Južnu Ameriku. Sta se desava u Engleskoj.? Da li migranate regrutuje u policiju i vojsku ?Zašto? Šta rade Albanci u Engkeskoj i gde ih salju? Gde je istrazivacko novinarstvo ?
Bojsa
18.12.2022. 15:30
Pred recesijom je Nemacka vec 4 meseca, nikako da se i prizna ocigledno, da je cela EU u dubokoj recesiji vec 6 meseci, a pare, po uziru na velikog brata, se besomucno stampaju!
Ika
18.12.2022. 15:39
Pa za to zahvaliti vašoj vladi i Americi kojoj toliko služite.