PALA PRODAJA PUTNIČKIH VOZILA: Skoro 60 odsto manje kupljenih automobila u Rusiji
09. 01. 2023. u 16:39
PRODAJA novih putničkih automobila u Rusiji u 2022. godini pala je za 59 odsto u odnosu na prethodnu godinu - na 626,3 hiljade jedinica, saopštila je analitička agencija Avtostat.
Polako, kada budu morali da zamene prvu lampicu od zmigavca, "pozdravice" se i sa Renoom. Francuski auto- NIKAD VISE !
Povezane vesti
"ZELENSKI GOVORI O IZBORIMA DA BI ODLOŽIO MIROVNI SPORAZUM" Matvijenko: Ne možete da shvatite njegove reči ozbiljno
PREDSEDNICA Saveta Federacije Federalne skupštine Rusije Valentina Matvijenko izjavila je danas da predsednik Ukrajine Volodmir Zelenski govori o izborima kako bi odložio pripremu mirovnog sporazuma.
28. 12. 2025. u 15:55
PUKLA LJUBAV MAKRONA I MERCA: „Špigel“ tvrdi - Razlog je u Putinu
PROTIVREČNOSTI između predsednika Francuske Emanuela Makrona i nemačkog kancelara Fridriha Merca pojačale su se nakon Makronovog predloga da se obnovi dijalog sa ruskim liderom Vladimirom Putinom, piše nemački list „Špigel“.
28. 12. 2025. u 13:01
RUSKI NAPADI NA ENERGETSKI SEKTOR UKRAJINE NASTAVIĆE SE U BLISKOJ BUDUĆNOSTI Budanov: Ruska industrija dostigla vrhunac moći
NAČELNIK Glavne obaveštajne uprave ukrajinskog Ministarstva odbrane Kirilo Budanov izjavio je da će se masovni ruski raketni napadi na energetski sektor Ukrajine nastaviti u bliskoj budućnosti.
27. 12. 2025. u 20:36
"RUSIJA NEĆE DISKUTOVATI O TERITORIJALNOM PITANJU SA ZELENSKIM" Američki oficir: To je surova istina
RUSIJA neće diskutovati o teritorijalnom pitanju sa Vladimirom Zelenskim, izjavio je penzionisani američki vojni oficir Danijel Dejvis na svom Jutjub kanalu.
27. 12. 2025. u 15:37
SKORO SPREMAN SPORAZUM O BEZBEDNOSNIM GARANCIJAMA IZMEĐU UKRAJINE I SAD Zelenski: Sporazum suštinski završen i na stolu je
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da Ukrajina trenutno radi na pet dokumenata koji bi trebalo da obezbede mir u Ukrajini, a bilateralni sporazum između Ukrajine i Sjedinjenih Američkih Država o bezbednosnim garancijama je "skoro spreman" i blizu potpisivanja.
26. 12. 2025. u 17:44
Najnovije iz rubrike
MORAVSKI KORIDOR: Prvi digitalni auto-put i nova kičma centralne Srbije (FOTO/VIDEO)
MORAVSKI koridor predstavlja jedan od najznačajnijih i najkompleksnijih infrastrukturnih projekata u savremenoj Srbiji. Ovaj auto-put, ukupne dužine 112,4 kilometra, povezuje Pojate i Preljinu, odnosno Rasinski, Raški i Moravički okrug, i po prvi put direktno spaja Koridor 10 sa auto-putem "Miloš Veliki", prolazeći kroz samo srce zemlje - dolinom Zapadne Morave.
28. 12. 2025. u 13:13
NOVA ARTERIJA ISTOČNE SRBIJE: Uskoro kraj radova na Dunavskoj magistrali, od Beograda do Golupca za manje od sat i po vremena
SAOBRAĆAJNA mapa Srbije dobija novo lice - izgradnjom Dunavskog koridora, jednog od najznačajnijih infrastrukturnih projekata, istočna Srbija dobija direktnu, brzu i bezbednu vezu sa Beogradom i evropskim pravcima. Radovi napreduju, deo trase je već pušten u saobraćaj, a završetak čitavog projekta očekuje se tokom 2026. godine.
28. 12. 2025. u 07:12
PENZIJE ĆE NASTAVITI DA RASTU I U 2026: Sedam godina realnog povećanja i brojke koje potvrđuju trend
PENZIJE u Srbiji nastavljaju stabilan i kontinuiran rast, a najnovije povećanje od 12,2 odsto od 1. decembra 2025. godine dodatno učvršćuje trend poboljšanja životnog standarda najstarijih građana.
28. 12. 2025. u 07:00
OGLAS ZA KUĆU KOJI JE PODIGAO PRAŠINU: "Samo toliko za moju dedovinu?! Strašno..."
DISKUSIJA o prodaji nasleđene imovine ponovo je postala vruća tema na društvenim mrežama nakon što je na Fejsbuk grupi „Kuće, vikendice, seoska imanja“ objavljen oglas za prodaju starijeg seoskog imanja u Antunovcu, mestu udaljenom oko 17 minuta vožnje od Lipika.
27. 12. 2025. u 21:39
MINISTARSTVO SE OGLASILO: Svako narušavanje tržišta mleka biće predmet institucionalnog postupanja
MINISTARSTVO poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Srbije saopštilo je danas da neće ignorisati niti ostaviti bez institucionalnog odgovora bilo kakvo nekorektno ponašanje pojedinih otkupljivača mleka, a posebno manjih mlekara, prema domaćim proizvođačima.
27. 12. 2025. u 18:40
Komentari (1)