PETKOVIĆ POVODOM HAPŠENJA NA GAZIMESTANU: Sram vas bilo, gospodo iz Brisela
28. 06. 2026. u 21:03
28. 06. 2026. u 21:03
28. 06. 2026. u 20:10
27. 06. 2026. u 22:31
27. 06. 2026. u 18:47
28. 06. 2026. u 21:22
28. 06. 2026. u 19:30
Vera
08.07.2023. 14:13
I onda preprodaju onima koji moraju da poštuju sankcije.
realno
09.07.2023. 12:01
Koliko se Evropa srozala najbolje govore ti podatci, jer Njemci i ostali u EU nesmiju kupovati celik i van Rusije ako je za proizvodnju koristen Ruski plin al zato Ameri mogu uvoziti celik direktno iz Rusije ... Hahaha, koja smijurija
Daki
10.07.2023. 08:58
Pa naravno da ne postuju jer im je ovo prilika da zarade preko robova u Evropi. Njihovu ekonomiju uniste i deset puta skuplju robu im prodaju. Biznis.
Zozo
10.07.2023. 09:40
Pa naravno glupa evropa mora sve da trpi jer su podpisali PAKT sa amerima i sto je interesantno sami to ne znaju Degradacija 100%