CELA ZVEZDARA ĆE BITI POKRIVENA GASOVODNOM MREŽOM Mali: Potpisan ugovor kojim je ozvaničen početak radova
MINISTAR finansija Siniša Mali prisustvovao je svečanom potpisivanju ugovora kojim je ozvaničen početak radova na daljoj gasifikaciji opštine Zvezdara.
Foto: Instagram/ mali_sinisa
- Mali Mokri Lug, Veliki Mokri Lug, Zeleno brdo, Mirijevo, potez oko Zvezdarske šume, svi će dobiti gas i cela Zvezdara će za godinu do godinu i po dana, biti u potpunosti pokrivena gasovodnom mrežom. Ovo je veoma važna vest za građane Zvezdare jer se 17 godina čekalo na nastavak ovih radova. Još jedno obećanje dato građanima je ispunjeno, što je potvrda ispravnosti politike koju vodimo i od koje nećemo odustati - objavio je ministar na svom Instagram profilu.
Preporučujemo
MINISTAR MALI U SKUPŠTINI: Pomoć vrednu 12 milijardi dinara dobiće 1.190.000 dece
19. 07. 2023. u 12:09
SEBIČNE I TEŠKE KAO CRNA ZEMLjA: Najgore žene rađaju se u ova tri horoskopska znaka
18. 07. 2023. u 19:44
"LjUDI, OVO MORATE VIDETI" Živeo kao Đoković jedan dan - evo šta mu se desilo (VIDEO)
18. 07. 2023. u 20:40
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)