Vrhunska radiologija i najmodernija dijagnostička oprema; više od 100 operacija na godišnjem nivou primenom najnovijih metoda transplantacije rožnjače; preko 5.500 beba rođenih u porodilištu; skoro milion poseta korisnika tokom 2022. godine – samo su neke od impresivnih odlika MediGroup sistema, najvećeg privatnog zdravstvenog sistema u Srbiji i regionu, koji ove godine obeležava deset godina uspešnog poslovanja.
STIGLE su nove cene goriva, tako da će od danas od 15 časova, na pumpama u Srbiji litar evro dizela koštati 187 dinara, a litar benzina evropremijum BMB biće 177 dinara.
CENA srebra je danas dostigla najviši nivo za poslednjih 13 godina, što potvrđuje da ovaj plemeniti metal predstavlja traženo utočište za kapital u uslovima tržišne nestabilnosti.
UPRAVA za agrarna plaćanja raspisala je javni poziv za podsticaje u stočarstvu za kvalitetna priplodna grla za 2025. godinu, a zahtevi mogu da se podnose do 4. jula. Raspoloživo je više od 18 milijardi dinara.
Komentari (0)