MALI OD SUTRA U MARAKEŠU NA SKUPU SB I MMF: Sastaje se sa najvećim finansijerima
09. 10. 2023. u 13:58
POTPREDSEDNIK vlade i ministar finansija Siniša Mali boraviće od sutra do 12. oktobra u Maroku, gde će učestvovati u radu godišnje konferencije Svetske banke i Međunarodnog monetarnog fonda u Marakešu i sastati se sa najvećim finansijerima iz celog sveta.
Povezane vesti

MINISTAR MALI IZ VAŠINGTONA: Srbija uspešno čuva makroekonomsku stabilnost
PRVI potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali sastao se danas u Vašingtonu sa investitorima u organizaciji "Bank of America" i izjavio da je taj sastanak bio za nas važan, ali da nije bio lak uprkos dobrim rezultatima naše zemlje, jer uvek su tema protesti i blokade na ulicama, koji smanjuju ekonomske rezultate a time i prostor za nove investicije.
25. 04. 2025. u 20:26
Najnovije iz rubrike

OBJAVLJENA VAŽNA INFORMACIJA ZA ZAPOSLENE: Tiče se starosne granice za odlazak u penziju
SRBIJA u proseku godišnje dobija između 75.000 i 80.000 novih penzionera, ali starosna granica za odlazak u penziju za sada ostaje ista, izjavio je danas direktor Fonda PIO Relja Ognjenović.
23. 06. 2025. u 10:13

ER SRBIJA USPOSTAVILA NOVU LINIJU: Od danas direktan let do ove destinacije
KOMPANIJA Er Srbija saopštila je da je danas uspostavila direktnu avio-liniju između Beograda i Ženeve.
23. 06. 2025. u 09:36

BOTOVI VODE SLEDEĆI BIKOVSKI TREND ZA MEME KRIPTOVALUTE – Snorter daje prednost degenima, ICO premašio 1 milion dolara
NAREDNI bikovski talas za meme kriptovalute se priprema – i kada stigne, trgovanjem više neće dominirati ručne transakcije. Njime će upravljati botovi.
22. 06. 2025. u 16:00

ZAMKA ZA TURISTE U GRČKOJ: Naplatiće vam jednu stvar iako je ne tražite, evo šta morate da uradite
FLAŠA vode na stolu bez pitanja – nova "zamka" za turiste ovog leta, a to postaje stalna stavka na računu.
21. 06. 2025. u 18:41

KILOGRAM PASULJA SKUPLJI OD MESA: I dalje astronomske cene popularne mahunarke na zelenim pijacama
TEZGE na prestoničkim pijacama su ovih dana pune sezonskog voća i povrća, a ponuda na pijaci Zeleni venac je, čini se, nikad veća. Redovi za sezonske proizvode su dugački, mada, ima i tezgi koje "odvlače" sugrađane. Naime, astronomska je cena pasulja kukuruzara, koja ide čak i do 800 dinara po kilogramu.
21. 06. 2025. u 16:02
Komentari (0)