REBRENDIRANJA LOGA POŠTE NIJE BILO: Dokument kao potvrda za laži na društvenim mrežama
NA društvenim mrežama proširila se lažna informacija da su JP Pošte Srbije potrošile 1,5 miliona evra za rebrendiranje loga. U dokumentu koji objavljuju "Novosti" jasno se vidi da rebrendiranje nije ni bilo u planu.
Foto: PKS
Za sva buduća obeležavanja novih i rekonstruisanih jedinica poštanske mreže, novih vozila Javnog peduzeća "Pošta Srbije", Beograd, kao i reklamnog materijala, koristiće se novi raspored boja sa istim logom (znakom) Javnog preduzeća "Pošta Srbije", navodi se u odluci koju je donelo ovo preduzeće.
Foto: Novosti
Podsetimo, ranije je v. d. direktora ovog preduzeća Zoran Đorđević demantovao informacije koju su se pojavile na društvenim mrežama da je „Pošta Srbije” platila 1,5 milion evra rebrendiranje loga.
- Povodom apsolutnih laži u pisanjima pojedinih medija i objavama na društvenim mrežama, u kojima se navodi da je Javno preduzeće „Pošta Srbije” za posao rebrendiranja nenamenski utrošilo milion i po evra, a da je taj posao po mom nalogu namešten privatnoj firmi izvesne Draginje Vlk, obaveštavam javnost da su u pitanju apsolutno gnusne laži, tendenciozne i politički motivisane, sa namerom da se naruši moj profesionalni i lični integritet i ugled. Ovi neistiniti navodi štetni su po ugled države, Pošte, kao i moj lično, i kao odgovornog lica Javnog preduzeća „Pošte Srbije”, i s tim u vezi preduzeću sve zakonske pravne postupke protiv odgovornih lica, za klevetu i naknadu štete za urušavanje ugleda. Ističem da počev od 5. marta 2023. godine, otkako sam na dužnosti vršioca dužnosti direktora Pošte Srbije, moj kompletan rad i odluke koje donosim su transparentni i sve javne nabavke preko 65.000 evra su u nadležnosti NO Preduzeća - rekao je Đorđević.
Preporučujemo
VINOGRADARI, OVO JE REŠENjE: Kako sprečiti sušenje vinove loze - pojavu eske?
17. 02. 2026. u 17:08
MOŽE LI POLjOPRIVREDA SPASITI PLANETU: Jedan film je dao odgovor
17. 02. 2026. u 11:38
ŽESTOKE PRETNjE MOSKVI IZ MINHENA: NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se usude da napadnu Baltik
NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se Moskva usudi da izvrši invaziju na baltičke države, upozorio je ministar spoljnih poslova Estonije Margus Cahkna, odbacujući strahove da bi Moskva mogla brzo da osvoji teritoriju na istoku.
16. 02. 2026. u 15:44
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (30)