MALI OBJAVIO: Potpisali smo dva ugovora o kreditnom aranžmanu, Srbija je na putu primene zelene agende
DANAS smo sa AFD France i EBRD potpisali dva ugovora o kreditnom aranžmanu koji se odnose na treću fazu “Programa čvrstog otpada u Srbiji” vrednosti po 75 miliona evra, odnosno ukupno vrednih 150 miliona evra, saopštio je ministar finansija Siniša Mali.
Foto: Instagram
- Mi ćemo tako pokriti skoro 50 lokalnih samouprava i milion i po građana Srbije. Ovi sporazumi su važni ne samo zbog tolike teritorije koju pokrivamo, već i zbog toga što je to jasan signal da je Srbija na putu primene zelene agende i da očuva, zaštiti i unapredi životnu sredinu, a to je ono što je važno građanima Srbije - napisao je Mali na Instagramu.
BLUMBERG NAJAVLjUJE NOVA OTKRIĆA: Zelenski je možda umešan u korupcionašku aferu koja trese Ukrajinu
PREDSEDNIK Ukrajine Vladimir Zelenski mogao bi biti umešan u veliki korupcionaški skandal u energetskom sektoru, preneo je američki magazin Blumberg, pozivajući se na izvore u antikorupcionim institucijama.
12. 11. 2025. u 11:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (38)