OVAKO MOŽETE DA SPUSTITE CENU STANA I DO 30.000 EVRA: Priča iz regiona - tvrde da postoji caka
PO pitanju stanova u Zagrebu, u jednom od komentara se tvrdi da se cena ne može spustiti ni centa jer se stanovi prodaju po principu "ako ti nećeš, ima ko će", ali drugi komentarišu da je ipak moguće.

Foto: Unsplash
Cene na tržištu nekretnina vrtoglavo rastu, a pad cena se najavljuje iz godine u godinu. Ipak, sve ukazuje da uskoro neće biti promena, pa se sve svodi na cenkanje sa prodavcima. Mnoge zanima kako spustiti i pregovarati o ceni stana ili kuće, a prema komentarima na Redditu, nije nemoguće dobiti nešto jeftinije i uštedeti nekoliko hiljada evra.
"Snizili smo cenu za 30.000 evra jer su drugi kupci bili previše izbirljivi oko gluposti. Bili smo ljubazni prema njima, rekli smo im da nam banka neće dati više od X i da nažalost nemamo dodatnih zaliha. Za nekoliko dana je stigao poziv da su prihvatili ponudu", napisao je jedan korisnik, dok je drugi objasnio kako je spustio cenu s 210.000 evra na 170.000 evra. Uspešno su snizili cenu za čamac čija je početna cena bila 30.000 evra, ponudili 20.000 i na kraju finalizirali kupovinu za 23.000 evra. Snizili su i cenu zemljišta sa 65.000 evra na 55.000, iako su prvobitno nudili 48.000 evra.
„Odmah skinite 30 odsto i odatle počnite da se cenkate i objasnite zašto snižavate cenu, imajte predstavu koliko će vas koštati popravke i dalja ulaganja. Ljudi snižavaju cenu da bi ostali živi, a spremni su da prihvate manje i često prihvataju kada to što govorite ima smisla, posebno kada se radi o nekretninama, nije ludo dovoditi treći korisnik“, savetuje treći korisnik.
Što se stanova u Zagrebu tiče, jedan od komentatora tvrdi da se cena ne može spustiti ni centa jer se stanovi prodaju po principu "ako ti nećeš, ima ko će". Ipak, i dalje ima onih koji su uspeli da snize cenu u prestonici Hrvatske, ali nisu precizirali na kojim se lokacijama nalaze.
(Jutarnji)

RUSI SE SPREMAJU ZA VELIKU OFANZIVU: Napašće duž cele linije fronta od 1.000 km, evo koliko će akcija trajati
RUSKE trupe pripremaju se za novu ofanzivu u narednim nedeljama kako bi pojačale pritisak na Ukrajinu i ojačale poziciju Kremlja u eventualnim pregovorima o prekidu vatre. Prema tvrdnjama agencije AP, analitičari smatraju da bi nova ofanziva mogla da traje od šest do devet meseci.
29. 03. 2025. u 18:11

AMERIKA SPREMA VELIKI UDAR: Bombarderi "ubice" ciljaju nuklearne elektrane u Iranu (FOTO)
Sjedinjene Države su rasporedile stelt bombardere B-2 Spirit u vojnu bazu Dijego Garsija u Indijskom okeanu, potez koji bi navodno mogao biti povezan sa pripremama za potencijalni napad na iransku nuklearnu infrastrukturu.
29. 03. 2025. u 19:25

"ŠTA JE ŽENA?" Tramp odgovorio na pitanje novinara - izazvao smeh u prostoriji (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp je izazvao smeh kod novinara kada ga je jedan od njih zamolio da definiše šta je žena.
30. 03. 2025. u 09:48
Komentari (0)