POČINJE ISPLATA NOVCA POSEBNOJ GRUPI PENZIONERA: Već danas mogu da pokupe svoje pare, evo ko je tačno na listi
ISPLATA penzija za februar počela je 5. marta, a danas i sutra biće isplaćene poslednje penzije za ovaj mesec.

Foto: Aleksandar Čavić
Penzioneri iz kategorije zaposlenih danas dobijaju novac na kućne adrese i na šalterima pošte, dok će im preko tekućih računa biti isplaćene 11. marta.
Poslednji na listi penzioneri kojima leže novac su iz kategorije Republike bivše SFRJ, njima će novac biti isplaćen u utorak, odnosno 11. marta.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Podsetimo, penzioneri iz kategorije samostalne delatnosi i svoje penzije dobili su 4. marta, dok su penzioneri iz kategorije vojni svoj novac dobili dan kasnije.

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)