BESPOVRATNA POMOĆ ŽENAMA DO 10.000 EVRA: Prijave traju do 17. aprila, a uslovi za apliciranje nikad lakši
ORGNAIZACIJA ENECA iz Niša i organizacija CARE Balkans pozvale su danas organizacije civilnog društva koje se bave osnaživanjem žena u Nišavskom, Pirotskom, Rasinskom, Topličkom, Jablaničkom i Pčinjskom okrugu da se do 17. aprila prijave na javni poziv za dodelu grantova, čija je namena da se doprinese ekonomskoj inkluziji žena.
Foto Shutterstock
Kako je navedeno, tri organizacije će dobiti po 10.000 evra i treninge za jačanje kapaciteta, kako bi aktivno učestvovale u projektnim aktivnostima usmerenim na žene.
Poziv se realizuje u okviru projekta "Ekonomska inkluzija i pravda za žene Zapadnog Balkana" (EWI), koji finansira Austrijska razvojna agencija (ADA).
Više informacija o pozivu biće predstavljeno na info sesiji koja će se održati 8. aprila u 13.00 putem Teams-a, a prijave za info sesiju mogu se podneti popunjevanjem formulara na njihovom sajtu.
Detalji i dokumentacija su dostupni u javnom pozivu CARE Balkans.
Kako je precizirano, prijave na javni poziv za dodelu grantova se šalju elektronskim putem, na mejl, sa naznakom ''Prijava za dodelu grantova - EWI''.
(Kurir biznis)
Preporučujemo
MALI: Srbija će morati da reaguje ako se do 15. januara ne pronađe rešenje za NIS
27. 12. 2025. u 13:56
OVO JE NAJPLAĆENIJE ZANIMANjE U SRBIJI: Evo i do koliko doguraju mesečno
26. 12. 2025. u 22:12
GOSPODIN: Gazda prodao firmu i radnicima dao bonus od 240 miliona dolara
26. 12. 2025. u 18:16
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)