DA LI MOŽE BOLJE? Popust od 10 dinara po litru na G-Drive goriva

NE propustite odličnu priliku – još samo pet dana traje sjajna akcija prilikom kupovine G-Drive goriva na svim NIS Petrol i Gazprom benzinskima stanicama!

ДА ЛИ МОЖЕ БОЉЕ? Попуст од 10 динара по литру на G-Drive горива

Foto: Promo

Pri svakoj kupovini G-Drive goriva (G-Drive 100 benzina ili G-Drive dizela) do 15. juna štedite čak 10 dinara po litru, a sve članove programa lojalnosti „Sa nama na putu“ očekuju i dodatne uštede.

Članovi NIS-ovog programa lojalnosti pored popusta od 10 dinara po litru dobijaju i redovne bonus poene. Oni koji su u platina nivou za kupovinu G-Drive premijum goriva tako dobijaju i redovnih 6 dinara po litru u vidu bonus poena. Na taj način, za natočenih 50 litara G-Drive goriva možete uštedeti čak 800 dinara – 500 dinara kroz popust od 10 dinara po litru, kao i 300 dinara u vidu bonus poena. 

G-Drive goriva proizvode se po najvišim tehnološkim standardima u Rafineriji nafte Pančevo i sadrže aktivne komponente koje utiču na poboljšanje performansi motora i produžavaju njegov životni vek. Na taj način, svaku vožnju čine sigurnijom i udobnijom čak i u najizazovnijim uslovima.

Iskoristite priliku za veliku uštedu i uživajte u vožnji uz premijum gorivo!  

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

STRATEŠKO PARTNERSTVO ALTA BANKE, Air Serbia i Visa: Kartica sa dodatnim benefitima za klijente