REKORDNA PONUDA ZA EXPO 2027: Na tender za marketinške usluge pristiglo 17 ponuda
NA tender za marketinške usluge, koji je raspisalo preduzeće EXPO 2027 d.o.o. pristiglo je ukupno 17 ponuda na tri partije.
Foto: EKSPO
Za pružanje usluga u okviru partije jedan, koja obuhvata organizaciju događaja, pristigle su tri ponude. Za pružanje usluga u okviru partije dva, koja se odnosi na digitalne marketinške usluge, pristiglo je osam ponuda, dok je na partiju tri, koja se odnosi na pružanje usluga odnosa s javnošću, pristiglo šest ponuda.
Direktor preduzeća EXPO 2027 d.o.o. Danilo Jerinić izrazio je zadovoljstvo zbog velikog broja kompanija koje su učestvovale na tenderu.
- Taj broj pokazuje da je Ekspo atraktivan projekat i da mnoge kreativne kompanije žele da budu deo ovog globalnog brenda - rekao je Jerinić.
On je istakao da je prosek broja kompanija koje se javljaju na javne nabavke u Republici Srbiji 2,5.
- Drago mi je što Ekspo menja ovaj trend nabolje. Projekat Ekspo pripada svima, nema privilegovanih, postupci su potpuno transparentni, i zato pozivam sve kompanije u Srbiji da prate naše tendere i da se na njih javljaju u što većem broju - rekao je Jerinić.
Odluka o najbolje rangiranom ponuđaču biće doneta nakon evaluacije pristiglih ponuda, a u najkraćem mogućem roku koji propisuje zakon. Ugovor za izabrane ponuđače po svakoj od navedene tri partije dodeljuje se na period od 12 meseci, a kriterijum za dodelu ugovora je ekonomski najpovoljnija ponuda.
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Milanović iznenadio sve: "Hrvatska nema neprijatelja - osim Srbije! EU se pretvara u ratni projekat"
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović poručio je da njegova zemlja nema neprijatelja osim Srbije, i upozorio da se Evropska unija sve više udaljava od mirovnog projekta i jača procese naoružavanja, uz ograničen uticaj manjih država.
24. 04. 2026. u 11:29
Komentari (0)