Politika
BRNABIĆ: Na skupu 27.juna biće većinska,pristojna Srbija,koja je za mir i stabilnost
24. 06. 2026. u 20:08
ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI: Sloboda je na prvom mestu, vidimo se uoči Vidovdana
24. 06. 2026. u 17:26
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
uživoPRENOS, BOSNA I HERCEGOVINA - KATAR: Biti ili ne biti za Bosance
24. 06. 2026. u 18:54
SVET GLEDA U NEVERICI: Evo šta je Ibrahimović rekao o Ronaldu, pomenuo i Mesija
24. 06. 2026. u 16:03
zoran
30.09.2020. 16:12
Necu elektronsko sanduce ni namenske aplikacije, imam ih zilion sa sve zivo moguce, isto i zilion imena i pasosa za pristup. Zasto infostan ne salje racune na email adresu koju mu korisnik dostavi? Najednostavniji nacin, tako radi ceo razvijeni svet, struja, voda, kablovska, telefon, svi racuni idu na email. I kod nas mobilna telefonija i kablovska to rade, samo su Infostan i Elektrodistribucija zapeli pa se drze racuna preko poste ili posebnih aplikacija i e-sanducica.
dejan
30.09.2020. 17:12
@Zoran Pa ti nemoj.