GRAD PRODAJE GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE Parcela na Novom Beogradu po drugi put traži kupca
GRAD Beograd ponudio je na prodaju 3,1 hektar građevinskog zemljišta u Bloku 53, odnosno Privrednoj zoni Auto-put na Novom Beogradu, po početnoj ceni 266,7 miliona dinara, objavljeno je danas.
Foto: N. Fifić
Obaveza kupca je da izvede radove na pripremanju i opremanju građevinskog zemljišta i da plati troškove za infrastrukturu. Javno nadmetanje zakazano je za 13. novembar.
Zemljište se prodaje po drugi put, jer na prvoj prodaji nije bilo zainteresovanih.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PRILIKA ZA MLADE ZA ČISTU DESETKU Počela deseta sezona programa „NIS Calling”
14. 07. 2026. u 16:00
TELEKOM SRBIJA ŠIRI UTICAJ: Postao član svetske koalicije za zaštitu autorskih prava
14. 07. 2026. u 14:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
CIRKUS U HRVATSKOJ! Pokušali da opravdaju zašto je Vučić u prvom, a Plenković u drugom redu - i još više se zakopali (FOTO)
DIGLA se velika bura u Hrvatskoj zbog rasporeda sedenja na vojnoj paradi u Francuskoj, kojoj je prisustvovao i predsedenik Srbije Aleksandar Vučić.
14. 07. 2026. u 15:22
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)