EVO KOLIKO ĆE KOŠTATI VOŽNJA KORIDORIMA: Ovo su cene nakon poskupljenja putarina
VLADA Srbije je na današnjoj sednici dala saglasnost za korekciju cena putarina.

Ilustracija, Foto: V. N.
Automobili će putarinu za deonicu Beograd-Dimitrovgrad i Beograda-Čačak plaćati 10 dinara više, dok za deonicu Beograd-Šid i Beograd-Subotica cena ostaje nepromenjena.
Slično povećanje se odnosi i na ostale kategorije vozila. Tako će putarina od Beograda do Dimitrovgrada umesto 1.290, koštati 1.300 dinara. Za vožnju od Beograda do Preljine odnosno Čačka, vozači su plaćali 420 dinara, a posle korekcije naknada će biti 430 dinara.
- Usklađivanje cena putarina je u proseku 1,8 odsto i u skladu je sa rastom cena na malo - inflacijom - objašnjavaju u saopštenju Vlade Srbije.
Preporučujemo

OBOREN REKORD NA AUTO-PUTU: U Obrenovcu 115 odsto više vozila nego lane
18. 02. 2021. u 12:08

KAKO DA IZBEGNETE GUŽVE NA AUTO-PUTU: Pojačan saobraćaj na "Milošu Velikom"
16. 02. 2021. u 12:42

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (1)