MINISTAR finansija Siniša Mali izjavio je danas da je veoma važna vest to što će nezaposleni dobiti jednokratnu pomoć od 60 evra u junu.
Povezane vesti

UPRKOS PANDEMIJI SRBIJA POBEĐUJE: Naša zemlja jedna od retkih u svetu kojima je povećan kreditni rejting tokom korone (FOTO)
MINISTAR finansija Siniša Mali istakao je da je Srbija jedna od retkih zemalja na svetu kojoj je pošlo za rukom, da u uslovima pandemije korona virusa, dobije povećanje, a ne smanjenje kreditnog rejtinga.
15. 03. 2021. u 10:45

POVEĆAN KREDITNI REJTING SRBIJE: Ministar Mali ocenio - "Mi smo jedna od retkih zemalja kojoj je ovo pošlo za rukom u uslovima pandemije"
REJTING agencija „Moody’s“ povećala je kreditni rejting Republike Srbije na “Ba2“ sa “Ba3”, uz stabilne izglede za dalje poboljšanje.
13. 03. 2021. u 11:31

SRBIJI POVEĆAN KREDITNI REJTING: Siniša Mali- U uslovima velike neizvesnosti sačuvali smo radna mesta, pokazali smo veliku odgovornost
REJTING agencija Moody’s povećala je kreditni rejting Srbije sa "Ba3" na "Ba2", uz stabilne izglede za dalje poboljšanje.
12. 03. 2021. u 22:52

"POGAČA I SO I TOPLA DOBRODOŠLICA": Ministar Mali u Velikom izvoru kod Zaječara
MINISTAR finansija Siniša Mali posetio je Veliki izvor kod Zaječara.
12. 03. 2021. u 12:50

MALI: Nastavljaju se ulaganja u Zaječar, u privredu zonu „Zapad“ država uložila 200 miliona dinara
MINISTAR finansija Siniša Mali danas je boravio u Zaječaru u poslovnoj poseti Gradu Zaječar gde se susreo sa gradonačelnikom Boškom Ničićem sa kojim je razgovarao o ekonomskoj i epidemiološkoj situaciji u tom gradu, pod uslovima pandemije koronavirusa.
11. 03. 2021. u 16:44
Najnovije iz rubrike

PENZIJE SE POVEĆAVAJU: Jedan penzioner dobija povišicu ranije, zna se i ko (TABELA)
NAJSTARIJI sugrađani dobiće povećanje penzije ranije od planiranog, najverovatnije već od 1. novembra.
22. 07. 2025. u 16:24

PRIJAVE ZA GASOVOD: Cena priključka 780 evra, na 36 mesečnih rata
OPRŠINSKA uprava Veliko Gradište obaveštava meštane naselja Češljeva Bara, Desine, Doljašnica, Garevo, Kamijevo, Ljubinje, Pečanica i Srednjevo, da zahteve za priključenje na gasovodnu mrežu mogu podneti u kancelariji broj 25/4.
22. 07. 2025. u 12:46

"SRBIJA RADI, SRBIJA SE GRADI": Nova deonica auto-puta Miloš Veliki od Pakovraće do Požege najzahtevnija infrastrukturna trasa (VIDEO)
NOVA deonica auto-puta Miloš Veliki od Pakovraće do Požege dugačka je 19,56 kilometara, a reč je o najzahtevnijoj infrastrukturnoj trasi.
22. 07. 2025. u 12:09

USKORO POČINJE ISPLATA PENZIJA ZA JUL: Ovi penzioneri prvi dobijaju novac - detaljan kalendar isplate
PREMA kalendaru isplata koji je danas objavio Republički fond za penzijsko i invalidsko osiguranje (PIO) julske penzije će prvo dobiti korisnici iz kategorije samostalnih delatnosti koji primanja dobijaju preko tekućih računa a isplata će za njih početi 2. avgusta.
22. 07. 2025. u 10:34

VAŽNO ZA SVE SRPSKE TURISTE: Od danas u Grčkoj počelo plaćanje taksi
U GRČKOJ se od danas plaća taksa za krstarenje lukama, čija visina zavisi od luke, a prema rečima direktora Nacionalne asocijacije turističkih agencija Srbije (YUTA) najveća je taksa na ostrvima Mikonosu i Santoriniju i do 30. septembra će iznositi 20 evra po gostu.
21. 07. 2025. u 17:25
VESNA
20.03.2021. 22:33
A šta će biti sa nezaposlenima koji se ne nalaze na evidenciji biroa (npr. skinuti su sa evidencije zbog godina) i koji nisu ni u sistemu socijalne zaštite, i nemaju uopšte nikakva primanja ?? Takvih, koji su "pali na teret" svojim rođacima, sa kojima silom prilika stanuju u istom domaćinstvu (zbog čega nemaju pravo na sosijalnu pomoć) ima popriličan broj. Oni su prepušteni sebi i zavise od dobre volje i materijalnih mogućnosti rodbine, koja uglavnom i sama jedva sastavlja kraj sa krajem.