POSAO ZA 160 ŠNAJDERA: Italijanska "Kalcedonija" otvara pogon u Senti
RENOMIRANI italijanski proizvođač čarapa i donjeg rublja "Kalcedonija" otvara pogon u Senti u kome će biti zaposleno 160 radnika, mahom pripadnica lepšeg pola.
Foto Z. Z.
Svoje nove pogone u Senti otvoriće u prostoru stare fabrike tekstila u industrijskoj zoni. Pogon počinje sa radom u septembru.
- Za potrebe otvaranja novog pogona u Senti biće iznajmljen odgovarajući objekat - najavio je predstavnik kompanije Adrijano Zoni. - Moto kompanije je "Naša snaga se nalazi u ženama" te očekujemo da se, bez obzira na starosno doba i obrazovanje, za nova radna mesta prijave dame, koje očekuje obuka na dva jezika. Prezentacija namenjena svima koji žele da se zaposle u novoj fabrici biće u dvorani Kamernog pozorišta u Senti sutra od 10 časova, odnosno 21. aprila od 16 časova.
- Posao šivača je u pitanju i ne postoji nikakvo ograničenje kada su godine u pitanju, ni kada je u pitanju obrazovni profil koji poseduje kandidat, odnosno radno iskustvo - dodaje Sandra Pejić Sayak, iz "Kalcedonija grupe".
Preporučujemo
VATRA 200 PORODICA OSTAVILA BEZ HLEBA: Radnici očajni posle požara u dve fabrike nameštaja u Valjevu (FOTO)
12. 02. 2021. u 10:18 >> 10:19
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"LEČIĆ I JA SMO SE PIPALI I LjUPKALI!" Pevačica o glumcu: "Predivno stvorenje, savršen ljubavnik, ježim se dok pričam o njemu"
Atina Ferari otkrila je detalje odnosa sa glumcem Branislavom Lečićem.
08. 11. 2025. u 11:06
Komentari (0)