SINIŠA MALI U JUTARNJEM DNEVNIKU: Prijava za pomoć države od 28. aprila, prva isplata u maju
15. 04. 2021. u 08:09
MINISTAR finansija Siniša Mali gostovao je danas u Jutarnjem dnevniku RTS Televizije.
Povezane vesti

VELIKI USPEH ZA SVE GRAĐANE SRBIJE: Mali razgovarao sa Alabarom - konstrukcija Kule Beograd gotova do kraja juna (FOTO)
MINISTAR finansija Siniša Mali razgovarao je danas sa direktorom kompanije "Igl Hils" Mohamedom Alabarom i rukovodstvom kompanije "Belgrejd voterfront"
14. 04. 2021. u 12:37
Najnovije iz rubrike

ŠOLAK FILMADŽIJAMA USKRATIO ČAK ŠEST MILIJARDI DINARA: SBB, dok je njime upravljao kontroverzni biznismen, uopšte nije plaćao autorska prava
KONTROVERZNI biznismen Dragan Šolak, dok je rukovodio kablovskim operaterom SBB, uopšte nije uplaćivao autorska prava filmskim autorima! Zbog toga je ova kompanija dobila 11 tužbi sa odštetnim zahtevom od čak šest milijardi dinara!
21. 10. 2025. u 14:33

NAJNOVIJE OBAVEŠTENJE IZ FONDA PIO: Ko želi ovu pomoć, mora da se prijavi, evo kako
FOND PIO oglasio se sa dva nova zvanična obaveštenja.
21. 10. 2025. u 13:12

KOLIKO OVE SEZONE KOŠTAJU ZIMSKE GUME: Do 1. novembra svi vozači moraju da zamene pneumatike
SEZONA zimskih guma počinje 1. novembra i trajaće do 1. aprila. Iako su vozači u zakonskoj obavezi da u ovom periodu imaju zimske gume na točkovima svog vozila samo ukoliko je na kolovozu sneg, led ili poledica, nadležni, stručnjaci i vulkanizeri savetuju vozače da ne čekaju na vremenske nepogode, već da svoje gume zamene što pre.
21. 10. 2025. u 11:02

U AUSTRIJI PONOVO POSKUPLJUJE GAS: Računi domaćinstava ove godine porasli za nekoliko stotina evra
TROŠKOVI korišćenja gasne mreže u Austriji od 2026. godine ponovo će znatno porasti – u proseku za 18,2 odsto, prema nacrtu uredbe austrijskog regulatora E-Control.
21. 10. 2025. u 08:18

IMUNI NA TRAMPA: Indija nastavlja kupovinu ruske nafte uprkos pretnjama Vašingtona
IZVOZ ruske nafte u Indiju se nastavlja, uprkos izjavi predsednika SAD o nameri Indije da obustavi kupovinu sirove nafte, izjavio je zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Andrej Rudenko.
20. 10. 2025. u 21:10
Komentari (0)