OSVEŽENJE IZ AUSTRALIJE: Mišel Jeneke, trkačica iz zemlje kengura (FOTO/VIDEO)
SA vrelog i suncem okupanog juga Zemljine hemisfere, u naše hladne dane, stiže nam osveženje iz Australije. Mišel Jeneke (28), australijska atletičarka pravi je raj za oči, a takmiči se u trkama sa preponama i jedna je od najuspešnijih na tom polju kada su u pitanju sportisti iz Zemlje kengura.

FOTO: Mišel Jeneke
Svetu se najbolje predstavila još davne 2012, kada je internetom procirkluisao njen neobičan način pripreme za trku, odnosno interesantni ples koji izvodi pre početnog pucnja.
Pored kraljice sportova, aktivna je i na polju modelinga, studira mehatroniku na univerzitetu u Sidneju, a u mlađim danima bavila se i fudbalom, velikim i malim.

"POJEDOH SE ŽIV, IZLUDE ME TO" Vučić o otvaranju auto-puta do Požege: To su već foliranja i glupiranja, krajnji rok do ponedeljka
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je iz Čačka o otvaranju auto-puta do Požege.
03. 07. 2025. u 11:49

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

ISPOVEST RADNICE: "Kad biste ovo znali, nikad ne biste kročili na kruzer"
DRUŠTVENIM mrežama kruže viralni snimci u kojima osoba koja se predstavlja kao radnica na kruzeru deli detalje iz života na brodu. U jednom takvom videu podelila je niz fotki u kojima tvrdi da otkriva tajne života na kruzeru i tako šokirala mnoge.
05. 07. 2025. u 11:33
Komentari (0)