"STRESNO JE STARITI PRED KAMERAMA": Voljena Šarlot iz "Seks i grada" proslavlja 57. rođendan (FOTO)
GLUMICA Kristin Dejvis, najpoznatija po ulozi Šarlot u seriji "Seks i grad", sutra će proslaviti svoj 57. rođendan.
Foto: EPA
Ona je nedavno izjavila da je "izuzetno stresno stariti pred kamerama".
- To je neverovatan stres, stariti pred kamerama. Da vas neko upoređuje s mlađom verzijom vas samih. Da nisam poznata bila bih okej. Osećala bih se sjajno! Zdrava sam, jaka, imam sinčića od tri godine i nosam ga okolo kao od šale - rekla je ona.
BONUS VIDEO - IZNENADITE VOLjENU OSOBU: Pet minuta do torte bez pečenja
Preporučujemo
PRVA SVADBA JELENE KARLEUŠE: Brak sa Karićem trajao svega pola godine (FOTO)
20. 02. 2022. u 22:35
PORODILA SE MAJA BEROVIĆ: Pevačica donela na svet prvo dete, evo koje ime je beba dobila
21. 02. 2022. u 13:29
LAVROV SE OGLASIO I PREKINUO ĆUTNjU: Otkrio zašto je propao samit Putina i Trampa u Budimpešti
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp odložio je samit Rusije i SAD u Budimpešti zbog „zakulisnih izveštaja“, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov u autorskom tekstu objavljenom na sajtu Ministarstva spoljnih poslova.
13. 11. 2025. u 11:21
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (1)