POGLEDAJTE FOTOGRAFIJE SA OBUKE: Pripadnici SAJ na Kopaoniku (FOTO)
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin prisustvovao je danas na Kopaoniku alpinističkoj obuci i specijalističkoj obuci u skijanju pripadnika Specijalne antiterorističke jedinice i Jedinice za obezbeđenje određenih ličnosti i objekata Ministarstva unutrašnjih poslova.
Foto: MUP
- Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova još jednom su pokazali da su spremni i obučeni da u svim uslovima, u svakoj sredini obave sve zadatke koje pred njih postavi državno rukovodstvo na čelu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem - istakao je ministar policije Aleksandar Vulin.
Ministar Vulin je dodao da država ceni trud, zalaganje i hrabrost pripadnika ove dve elitne jedinice i da će, kao i do sada, uvek biti tu, da im pruži punu podršku u radu, kako kroz nabavku savremene opreme, naoružanja i vozila, tako i kroz obuke kojima će unaprediti svoj rad i učiniti ga još efikasnijim.
BONUS VIDEO - BEZ STRUJE ŽIVI OSAM GODINA: Saša Stevanović, borac sa Košara, bolestan živi u nemaštini
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)