ODREĐEN PRITVOR DEKSTEROVIM SARADNICIMA: Iza rešetaka 30 dana

Н.Б.

10. 06. 2021. u 20:56

SUDIJA za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu - Posebno odeljenje za organizovani kriminal je 10.06.2021.godine, nakon saslušanja osumnjičenih Stefana Runića, Petra Nikolića, Stefana Žizovića i Ognjena Trojanovića doneo rešenje kojim im je odredio pritvor do 30 dana zbog postojanja okolnosti koje ukazuju na opasnost od bekstva, zbog postojanja osobitih okolnosti koje ukazuju da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo.

ОДРЕЂЕН ПРИТВОР ДЕКСТЕРОВИМ САРАДНИЦИМА: Иза решетака 30 дана

Foto: Printscreen

Protiv navedenog rešenja osumnjičeni  i njihovi branioci imaju pravo žalbe veću u roku od 3 dana od dana prijema pismenog otpravka rešenja.

Osumnjičenima je stavljeno je na teret da su izvršili krivično delo udruživanje radi vršenja krivičnih dela i krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

VLAHOVIĆ ZA PREKID JUVEOVE CRNE SERIJE: Real Madrid je u odličnom ritmu, a niz pobeda kod kuće uliva strah u kosti svim protivnicima